Stowarzyszenie Druga Runda

Logotyp-kolorowy

WROCŁAW GAMES FEST to Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych skierowany absolutnie do każdego. W trakcie dwudniowego Festiwalu pokazujemy naszym gościom, jak wspaniałym hobby są gry planszowe. To nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi!
Historia Wrocław Game Fest sięga pierwszej edycji, która odbyła się w 2011r. i od tamtej pory jest organizowany cyklicznie przez Stowarzyszenie Druga Runda. Nasz festiwal z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Co roku przygotowujemy dla naszych gości ogromną bibliotekę gier do wypożyczenia, w wśród nich najnowsze światowe i polskie premiery. To właśnie w trakcie Wrocław Fame Fest wszyscy uczestnicy mogą całkowicie za darmo skorzystać z największej wypożyczalni gier w Polsce. To doskonała okazja by wypróbować gry przed zakupem lub sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Jeżeli szukasz ciekawej, inspirującej i rozwijającej rozrywki – koniecznie odwiedź Wrocław Games Fest. Aktualna lista gier dostępna pod linkiem.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla gości
WGF 2022!

Skip to content